Oświetlenie LED

 

 

   LED to zdaniem ekspertów, największy postęp technologiczny w oświetleniu, jaki nastąpił od czasu wymyślenia żarówki. Zużywają mniej energii w porównaniu do tradycyjnych lamp, mają dłuższą żywotność i nie wymagają tak częstej wymiany.

 

 

Rola światła, nie tylko w komunikacji wizualnej, jest najlepiej ?zauważalna? po wyłączeniu prądu. Począwszy od zaspokojenia potrzeby bezpieczeństwa, poprzez realizację funkcji ozdobnych i estetycznych w przestrzenie miejskiej, a skończywszy na wyrafinowanych instalacjach reklamowych na bazie LED, światło jest od wieków naszym drogowskazem, pokazując właściwy kierunek zarówno żeglarzom na morzu, jak i współczesnemu konsumentowi.

Tradycyjna lampa umieszczona w centrum sufitu odchodzi już do lamusa. Dzięki rozwojowi nowoczesnych technologii oświetleniowych oraz nowym rozwiązaniom materiałowo ? konstrukcyjnym projektanci zyskali możliwość budowania architektury wnętrza światłem. Instalacje elektryczne zawierające odpowiednio dobrane oprawy LED budują klimat pomieszczenia i wydobywają charakter podświetlanych elementów. Dają projektantom i inwestorom nieograniczone możliwości aranżacyjne. Przykładowo, niecodzienne rozmieszczenie oświetlenia ledowego w kuchni (nad blatem i przy dolnej krawędzi mebli) daje zupełnie wyjątkowy, nowoczesny efekt. Przy pomocy opraw ledowych można również optycznie wydzielić obszar roboczy kuchni od miejsca, w którym spożywa się posiłki. Ich instalacja na wysokości podłogi może spełniać także funkcję oświetlenia kierunkowego, ułatwiającego poruszanie się. Dodatkowo, takie rozmieszczenie pozwala zredukować użycie światła sufitowego o większej mocy.

 

 

Wiecej zdjęć w galerii

 

Jak możemy Ci pomóc?

Jak możemy Ci pomóc?

 

Satysfakcja naszych Klientów jest dla nas najważniejsza. Dlatego dużo czasu poświęcamy na rozwój naszych usług. Aby móc sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom, nasze instalacje są budowane na bazie sprzętu najwyższej jakości.

Jesteśmy firmą, która łączy wiedzę z różnych, specjalistycznych dziedzin. Dzięki połączeniu tych kluczowych elementów stworzyliśmy dobrą markę. Zapewniamy Państwu najwyższą jakość usług.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 Kontakt z nami

Nowoczesne instalacje elektryczne.

F.H.U "Lynx" Ryszard Chmielnik

Kontakt telefoniczny z konsultantami Naszej Firmy:
607 390 372

Kontakt e-mail: biuro@elektrykwlkp.pl


 

 

Szukaj...

Sonda

Jak trafiłeś na naszą stronę?
 

Kto jest na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość